Azar İle Arkadaşlık Kurma

Sosyal medyada yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen kişilerin tercih ettikleri uygulamaların başında Azar geliyor. Azar sayesinde yurtiçi ve yurtdışı arkadaşlıkların kurulması mümkündür. Bununla birlikte program, seviyeli arkadaşlıklar kurmayı sağlamakla birlikte 15 milyon kullanıcının kullandığı bir uygulamadır. Uygulama sayesinde tanışılan kişilerle arkadaşlık kurulabilir ve seviyeli dostluklar edinilmektedir. Azar sohbet uygulamasına giriş yapılmak için Google tarayıcıdan kayıt olmak gerekmektedir. Sonraki aşamada ise istenilen sorulara cevap verilmesi gerekiyor.   Azar uygulaması, kullanıcıların ücretsiz hizmet veren bir programdır. Kaydolduktan sonra hiçbir işlem için ücret talep edilmemektedir. Programın ücretsiz olması aynı zamanda kullanıcılarına güvenilir bir ortam vaat etmesi nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Uygulamaya bilgisayarın Google tarayıcısından ve android telefonlar, tabletler gibi diğer cihazlardan giriş yapılması mümkündür.

Programın en büyük avantajlarından biri videolu ve sesli kullanım avantajı sağlamasıdır. Sohbet sırasında karşıda bulunan kişinin görülmesi kullanıcılara güven vermektedir. Bundan dolayı fake hesaplarla karşı karşıya kalınma ihtimali de düşmektedir.

Azar Uygulaması Nasıl Kullanılmaktadır?

Azar, kullanımı oldukça rahat her yaştan kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği bir uygulamadır. Giriş yapmadan önce programın tarayıcıdan açılması gerekmektedir. Bir sonra ki aşamada ise yapılması gereken hesap oluşturulmasıdır. Uygulamaya e posta ve Facebook üzerinden kayıt yapılması mümkündür. Sonraki aşamalarda sorulan sorulara ve doldurulması gereken alanlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Azar programı, play store ve apple store mağazalarından indirilmektedir. Tüm cihazlara mağazalardan programın indirilmesi ve kayıt olunması mümkündür.

Azar Görüntülü ve Sesli Konuşma

Yeni arkadaşlıklar kurulmasını sağlayan Azar uygulamasının en büyük avantajı, klavye kullanmaksızın sesli ve görüntülü bir şekilde sohbet edilmesini sağlayan bir uygulama olmasıdır. Bu özelliğinden dolayı güvenilir ve tercih edilen bir programdır. Yaklaşık 15 milyon kişi tarafından kullanılan uygulama, her yaştan gruba hitap etmektedir.  Görüntü konuşma avantajlarından dolayı karşıda bulunan kişinin gerçek olup olmadığı anlaşılmaktadır.

Azar programının bir diğer avantajı da her dile uygun bir program olmasıdır. Türkçe dil seçeneği programda kullanıla dillerden biridir. Hem bilgisayardan hem de androis cihazlardan programa giriş yapılabilmesi de son derece önemlidir. Programı kullanmaya başladıktan sonra kullanıcıların karşısına rastgele kullanıcılar çıkmaktadır.

Aynı zamanda Azar videolu ve sesli sohbet programında sohbet etmeden önce cinsiyet tercihi yapılabilmesidir. Kadın veya erkek olarak rastgele görüşülmek istenen cinsiyetin girilmesi de kullanıcılara sunulan bir avantajdır.

Görüntülü sohbet uygulaması, yurtdışından da arkadaşlık kurulmasını sağlamaktadır. Bundan dolayı özellikle yabancı dilini geliştirmek isteyen kişiler için kullanışlı bir uygulamadır. Azar, rastgele görüntülü konuşma olduğundan dolayı uygunsuz içeriklerle karşılaşma olasılığı bulunmaktadır. Bu tip durumlarda kullanıcılar şikayet etme butonuna tıklayarak kendilerine rahatsızlık veren kullanıcıları listelerinden çıkarabilirler. Şikayet işleminden sonra hesap askıya alınmakta ve kullanıcı istediği zaman askından da alabilirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *